وقتی صدا را مرتکب شدم / مجموعه شعر تازه میثم ریاحی
توسط انتشارات نگاه منتشر شد

نویسنده : پیاده رو
تاریخ ارسال : چهاردهم اردیبهشت ماه ١٣٩٣


 

 

 

 

وقتی صدا را مرتکب شدم

مجموعه شعر

شاعر : میثم ریاحی

ناشر : انتشارات نگاه

پخش : بوتیمار

قیمت : 5000 تومان

94 صفحه

 

 

 

" وقتی صدا را مرتکب شدم "

مجموعه شعر تازه میثم ریاحی منتشر شد .


به گزارش سرویس بازتاب ، این مجموعه دربرگیرنده‌ 49 شعر از تازه‌‎ترین سروده‌های این شاعر است که در 94 صفحه گرد آمده است. «وقتی صدا را مرتکب شدم» دومین کتاب شعر ریاحی است و در برگیرنده گزیده شش دفتر شعر "وتنم کلمه" ، "قدیمی های حالای ماه" ، "سراب" ، "ما : ماه : هوا"، "مثل بادبادک ها /در ظلمت میوه و /پهلوهای معلق تو" و " شرح انتهایی شکسته " است و به تازگی توسط انتشارات نگاه منتشر  شده است و در دو محل در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران قابل تهیه است :

1) غرفه انتشارات نگاه : شبستان ، انتهای راهرو 24

2) غرفه انتشارات بوتیمار : شبستان ، راهرو 9 ، غرفه 6میثم ریاحی متولدسال1363 در تهران و ساکن استان گلستان است و تاکنون مجموعه شعر  « ماه ، حلقه ی بی انگشت» را در انتشارات داستان سرا منتشر نموده است و نخستین مجموعه شعر کامل از آثار « بهرام اردبیلی» از بنیانگذاران جریان "شعر دیگر" در دهه ی چهل را نیز برای انتشار به نشر بوتیمار سپرده است . این مجموعه به تازه گی از وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز نشر دریافت کرده است و به زودی منتشر خواهد شد.

ریاحی از سال 1387 تاکنون سردبیری مجله ادبی پیاده رو را  به آدرس www.piadero.irعهده دار است .


      چاپ صفحه


بیان دیدگاه ها

نام و نام خانوادگی : *
ایمیل :
URL :
دیدگاه شما : *
 
کد امنیتی :
 ارسال شده توسط : شهین وجدی
آدرس اینترنتی : http://

سلام روز بخیر
خوشبختانه امروز با مجله ادبی پیاده رو آشنا شدم کاش می توانستم نمونه ای از شعر (مجموعه ی وقتی صدا را مرتکب شدم ) آقای میثم ریاحی را بخوانم
موفق باشید